Stupacky a stavby - AZBESTProfi

likvidácia azbestu
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Stupacky a stavby

  • Výmena stúpačiek

    Naša spoločnosť svojim dlhoročnými skúsenosťami poskytuje i služby v oblasti výmeny stúpačiek
    alebo zvislých a ležatých rozvodov v bytových domoch.


    Staré bytové rozvody - voda, plyn, odpad, vzduchotechnika


  • Staré rozvody vody, plynu i odpadu majú svoju životnosť po niekoľkých dekádach rokov a netýka sa to iba bytových domov, ale i strarých rodinných domov. Po istom období v čase revitalizácie bytových i rodinných domov je potrebné z mnohých dôležitých faktorov pristúpiť na výmenu týchto rozvodov. Častokrát si vlastníci bytových domov neuvedomujú, že ročne minú z réžijného rozpočtu - fondu opráv až niekoľko tisíc eur na opravy a havarijné stavy v spoločných priestoroch.AKÁ JE CENA ZA VÝMENU STÚPAČKOVÝCH ROZVODOV ?


Pošlite nám na našu emailovú adresu kontakt@azbestprofi.sk základné informácie o Vašom bytovom dome, v ktorom by ste chceli realizovať výmenú rozvodov / realizujeme výmenu ležatých rozvodov, zvislých rozvodov nazývaných takisto stúpacích rozvodov a takisto výmenu prípojných potrubí / najlepšie ak k emailu pripojíte aj nejakú fotografiu bytového domu, počet poschodí, a počet bytov celkovo aj počet bytov na jednom poschodí a my Vám obratom spracujeme bezplatne cenovú ponuku, s ktoru budete určite spokojný.

Výmenu rozvodov TSUV realizujeme v rámci celého územia Slovenska.


VÝMENY STÚPAČIEK SA NETREBA OBÁVAŤ


Pred samotnou likvidáciou a otvorení priestoru stupačiek vykonávame obhliadku ako čo najjednoduchšie pre obe strany pristúpime k otvoru priestoru. Ak majú majitelia po prerábke kúpeľne a otvor nemajú v dostatočnom požadovanom otvore, vieme sa dostať k stupačke i cez kuchynu zo spodnej časti, tým môžu majitelia predísť likvidácii obkladačiek v novozrekonštruovanej kúpeľni. Výmenu stúpačiek v bytových domoch svojími kvalifikovanými zamestnancami vieme zabezpečiť už do jedného dňa. 


Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky TOPlist